מי אנחנו?

אינדיגו שירותים פיננסים, פועל משנת 2003 ומטפל במאות עסקים, חברות וכן בעשרות אלפי שכירים.

אינדיגו הינו מייצג מורשה מול
רשויות המס בישראל.

לוגו אינדיגו פיננסים

המשרד מאגד את כל בעלי המקצוע בתחום הפיננסים: רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח, עורכי דין ועשרות עובדים מקצועיים. כך אנו מספקים פתרונות לכל סוגיות המס המורכבות ביותר עם הניסיון העשיר שצברנו.

בשנת 2013 הקמנו מחלקה המתמחה בהחזרי מס לשכירים בלבד, מאז אנו מחזירים מסים אבודים לאלפי לקוחות בכל שנה – במסירות ובמקצועיות, עד היום החזרנו ללקוחותינו כבר מעל רבע מיליארד שקלים!

לב סגול המורכב מ- 4 חתיכות פאזל

מה תפיסת העולם שלנו?

אינדיגו, חברת פיננסים העוסקת בהחזרי מס הגדולה בישראל, פועלת במטרה ליצור שקיפות בתחום החזרי המס. שיטת המיסוי בישראל מקשה על שכירים להנות מזכויותיהם – אנחנו פה בשביל לתקן את זה.

אנחנו מתחייבים לפעול במקצועיות ובהוגנות עבור כל לקוח.

אייקון סימן שאלה סגול

למה דווקא אצלנו?

אייקון v ירוק

יותר מקצועיים

אנחנו מתחייבים להחזר הגבוה ביותר ללקוחותינו. צוות מקצועי של רואי חשבון ויועצי מס מנוסים יחשבו עבורכם את כל עשרות סעיפי ההחזר המורכבים.

אייקון v ירוק

יותר הוגנים

אנחנו מאמינים שלכל שכיר מגיע לנצל את כל זכויותיו. הרי בשביל זה החלטתם לעשות החזר מס… לכן, אנחנו באינדיגו פועלים בהוגנות ומתחייבים להחזיר אליכם את דמי פתיחת התיק אם לבסוף ייתגלה שאינכם זכאים להחזר מס.

אייקון v ירוק

שירות טוב יותר

אנחנו מאמינים בשירות איכותי וליווי צמוד לכל לקוחותינו, הצוות המקצועי שלנו ילווה אותך מהבדיקה הראשונית ועד לקבלת החזר המס לחשבון הבנק.

ממליצים עלינו

5/5

עובדים איתנו